Home

Vítejte

Vítejte na stránkách firmy  LABE ENTERPRISES.

V oboru zabezpečovací techniky jsme též známi pod obchodním názvem LABE ALARMS.

 

Naše firma vznikla v roce 1996 a od začátku se specializovala na oblast Západních Čech.

Postupně jsme během let navázali úspěšnou spolupráci s mnoha firmami a rozšířili oblast působnosti na celou ČR.

Přesto se specializujeme především na ZPČ. kraj.

 

Obory naší činnosti jsou poměrně hodně rozmanité. Od zabezpečovacích systémů EZS, protipožárních systémů EPS, systémů proti úniku plynu EPPS, kamerových systémů a průmyslové televize CCTV, přes profesionální anténní systémy a to jak analogové (od roku 1996), tak i přes digitální DVB-T či satelitní DVB-S. Mimo to jsme také klasická obchodní firma, montujeme, instalujeme a spravujeme PC a tvoříme webové stránky a prezentace.

 

Stali jsme se také naprosto prvním hrdým sponzorem jednotky Aktivních Záloh při KVV Plzeň PĚTATŘICÁTNÍKŮ, či jedním z prvních sponzorů občanského sdružení PĚTATŘICÁTNÍCI PLZEŇ o.s. a to až do doby jeho transformace (2016) do zájmového sdružení obdobného názvu, se kterým již nemáme nic společného.

 

To by na začátek stačilo, děkujeme za přečtení našeho malého úvodníku a přejeme příjemné prohlížení stránek a těšíme se na další spolupráci.

 

Tomáš Labecký

majitel

 

 

P.S.:

Asi se divíte, proč zde nevidíte mailový či telefonní kontakt. Je to z toho důvodu, že se neustále objevují neféroví podnikavci, kteří zahlcují mailové schránky Spamem, nabídkami investování, o které nikdo nestojí, pojištění apod.

Velmi se omlouváme všem poctivým spolupracovníkům a zákazníkům, ale kontakt se Vám zobrazí až v případě, že odsouhlasíte naše podmínky.

 

Děkujeme za pochopení

Main Menu